Yeni Sezon Hürrem Abiye Modelleri

Hürrem abiyeleri 2013 sezonun da tesettür giyime damgasını vuracak, gösterişli, modern ve çok zarif abiyeler. Sefamerve nin satışa sunduğu hürrem abiye modelleri kapalı hanımları muhteşem süleyman daki gibi hürrem sultana dönüştürecek büyüleyici güzelliğe sahip.

Kapalı giyim markalarından sefa merve yi sanırım hepiniz biliyorsunuzdur. Elimizden geldiğince tesettürlüler için farklı abiyeler yayınlamaya çalışırken, sefa merve giyimin şık kıyafetlerine de yer vermeye çalışıyoruz.

Hürrem abiye modellerini düğünlere giderken, kına gecelerinde, özel davetler de rahatlıkla giyip insanların ilgisini bir anda üzerinize çekebilirsiniz. Tabi ben ilgi falan çekmek istemiyorum diyorsanız o zaman daha sade abiyeler  seçmelisiniz. Yani ilgi istemeyenlere göre değil hürremin abiyeleri.

Sefa Merve abiyeleri farklı renklerde, yaka ve boyun işlemeli abiye çeşitleri, kaftanlı abiyeler, bol ve çok etekli görünümleriyle abiye modellerinin içinde ayrı bir fark yaratmış.

Sefamerve hürrm abiye fiyatları ise 200 tl, 250 tl ve 300 tl’ye satılıyor. Hürrem abiyeleri satın almak için sefamerve.com online satış mağazalarına uğramanız gerekiyor.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.