Son Moda Hazır Türban Pratik Eşarplar Modelleri Fiyatları

Hazır türban ve pratik eşarp modelleri kapalı bayanlar için kolay kullanım sağlayan, ayrıca modern bir görünüme sahip. Günlük giyim de kullanılacağı gibi abiye kıyafet üzerine takılabilecek hazır eşarplar, özel olarak kuaföre gidip türban bağlatmayla uğraştırmayacak kolaylığı da sağlıyor.

Hazır türbanlar ise şapkalı modelleriyle çok şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Zehrace giyimin tasarımları olan hazır türban ve pratik eşarplar fiyatları ile de ilgi çekiyor.

Zehrace türban ve pratik eşarp modelleriyle tesettürlü hanımların ilgi odağı oldu. Zehrace türban modellerin de benim en çok ilgimi çekenler şapka görünümlü hazır türbanlar oldu. Şapka görünümüyle moda da yeni bir trend yakalamış ve bu türban modelini kullanan hanımlar çok modern bir görünüme kavuşmuş. Arkası süslü, çiçekli, taş süslemeli hazır türbanlar ise son yıllarda tesettür abiye giyiminde, düğünler de kına gecelerinde ve nişan törenlerinde sıkça rastladığımız bir hazır türban modeli.

Pratik eşarplar ise kullanım kolaylığı ve şık görüntüsüyle çok ilgi çekecek gibi görünüyor. Kapşon görünümlü ve desenli pratik eşarplar 2013 modasında tesettür giyimde en çok kullanılan eşarp modellerinden olmaya aday.

Hazır türban ve pratik eşarp fiyatları hakkında da bir şeyler yazmadan olmaz sanırım. Hazır türban fiyatları 25 tl’den başlayıp 60 tl’ye kadar çıkıyor. Pratik eşarp fiyatları ise 20 tl ile 30 tl arasında değişiyor. Tamam biz resimleri gördükte nerden satın alıcaz diyorsanız. modanisa online satış mağazasından satın alabilirsiniz.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

1 Response

  1. Anonim diyor ki:

    fiyatlarını yazarsanız memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.