Son Moda Hamilelik Elbise Modelleri

Hamilelik esnasında rahat hareket edebilmek ve şık görünebilmek için,Gebe bayanlar hamile kıyafet seçiminde çok titiz davranırlar. Hem kendilerine yakışacak, hemde bebeklerini sıkıp rahatsız etmeyecek gebe kıyafetleri giymek zorundadırlar. Özellikle yaz sıcaklarında gebe olanların, sıcaklardan rahatsız olmamalsrı için gayet rahat giysiler giymeleri yerinde olur. Çoğu anne adayı hamileyken pantolonve üzerine bluz, tunik gibi hamile giysileri giymeyi tercih ederler. Ama pantolon seçiminde dikkatli olmalı ve mutlaka hamile pantolonu almalısınız. Beli lastikli ve rahat olan hamileler için pantolon modelleri, sizi ve bebeğinizi sıkıp rahatsız etmez.

Hamilelikte en kullanışlı giysilerden biri de hamile elbiseleridir. Geniş, bol ve rahat hamile elbise modellerinden mevsime uygun modeller seçerseniz, hem şık bir görünüme kavuşmuş olursunuz, hem de çok rahat edersiniz.

Hamile bayanların 2013 yılı için hamilelik kıyafet modellerini merak edip aramaya başlamadan , biz son moda hamilelik elbise modellerinden bir galeri oluşturduk. Sizlerin hamilelik kıyafetleri seçmenize yardımcı olmak ve dışarı çıkıp mağaza mağaza dolaşmadan pc başında en güzel hamilelik elbise modellerini görmenizi istedik.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.


Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

1 Response

  1. selma diyor ki:

    pc başında bütün modellere hayran kalıyoruz dışarıya çıkınca aradığımız hiç bir şeyi bulamıyoruz. bakınca böyle elbiseler gayet güzel..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.