Son Moda Hamilelik Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hamilelik esnasında rahat hareket edebilmek ve şık görünebilmek için,Gebe bayanlar hamile kıyafet seçiminde çok titiz davranırlar. Hem kendilerine yakışacak, hemde bebeklerini sıkıp rahatsız etmeyecek gebe kıyafetleri giymek zorundadırlar. Özellikle yaz sıcaklarında gebe olanların, sıcaklardan rahatsız olmamalsrı için gayet rahat giysiler giymeleri yerinde olur. Çoğu anne adayı hamileyken pantolonve üzerine bluz, tunik gibi hamile giysileri giymeyi tercih ederler. Ama pantolon seçiminde dikkatli olmalı ve mutlaka hamile pantolonu almalısınız. Beli lastikli ve rahat olan hamileler için pantolon modelleri, sizi ve bebeğinizi sıkıp rahatsız etmez.

Hamilelikte en kullanışlı giysilerden biri de hamile elbiseleridir. Geniş, bol ve rahat hamile elbise modellerinden mevsime uygun modeller seçerseniz, hem şık bir görünüme kavuşmuş olursunuz, hem de çok rahat edersiniz.

Hamile bayanların 2013 yılı için hamilelik kıyafet modellerini merak edip aramaya başlamadan , biz son moda hamilelik elbise modellerinden bir galeri oluşturduk. Sizlerin hamilelik kıyafetleri seçmenize yardımcı olmak ve dışarı çıkıp mağaza mağaza dolaşmadan pc başında en güzel hamilelik elbise modellerini görmenizi istedik.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Sponsorlu BağlantılarFacebook'ta paylas

9 thoughts on “Son Moda Hamilelik Elbise Modelleri

  1. Gebe elbiseleri çok güzel. Bende hamileyim ve yaza bayağı karnım büyüyecek. burdaki modeller çok hoşuma gitti.

  2. pc başında bütün modellere hayran kalıyoruz dışarıya çıkınca aradığımız hiç bir şeyi bulamıyoruz. bakınca böyle elbiseler gayet güzel..

  3. Hamile giysi modelleri çok güzel, rengarenk, cıvıl cıvıl. Gebe değilim ama hamilelik kıyafet modellerini görünce bebek yapma isteğim geldi. Tabi kıyafet için bebek yapmayı düşünmek ne kadar akıllıca bir işse artık.

    • Fatoş hanım hamilelik kıyafet modellerinden giymeniz için illa hamile olmanız gerekmez ki. burdaki hamile elbise modeller, halime olmayanlarında giyebileceği türden zaten.

  4. Beyaz hamilelik tunik modeli çok hoşuma gitti, tam benlik bişi. Şu an daha erken ama karmın büyüdüğünde böyle bir hamilelik tunik almalıyım sanırım.

  5. Gebe elbise modelleri çok hoş, ama daha değişik hamileliklerde yayınlayın. mesela kış aylarına uygun hamilelik elbiseleri koyun.

    • Zeynep hanım zamanla her çeşit hamilelik modelleri yayınlıyacağız. daha bunlar başlangıç, Sizlerin isteği doğrultusunda en son moda modellerde hamilelikler yayınlıyacağız. bizi izlemeye devam edin.

  6. 3 aylık hamileyim, hamile kıyafet modeli bakıyordum. bu siteye geldim. Hamile giysileri yaz için çok güzelmiş. çiçekli hamile elbise modelini beğendim. o tipte bir elbise alıcam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>