Örgü Atkı Bere Modelleri

Son moda örgü atkı bere modelleri 2014 kışına birbirinden renkli ve şık örnekleri ile giriyor. Kış aylarında sizi soba kadar sıcak tutacak, kulaklarınızı üşütüp hasta olmanızı engelleyecek, aynı zaman da şık ve çeşitli desenleri ile herkesin beğeneceği güzellikte atkı ve bereleriniz olacak.

Örgü atkı bere modelleri nohut örgüsü, saç örgüsü, pirinç örgüsü gibi farklı örgü teknikleri ile örülmüş. Şiş örgüsü atkı bereler kalınlıkları sayesinde en soğuk kış günlerinde sizi soğuktan koruyacaktır.

Tığ işi atkı bere modelleri ise daha zarif örgü atkı bere arayanların veya şişle örmeyi bilmeyenlerin işine yarayacaktır.Farklı desen ve tekniklerle örülen atkı ve bereleri kendiniz için örebileceğiniz gibi, kız çocuklarınız içinde örüp kış günlerinde okula giderken üşümemelerini sağlarsınız.

Birbirinden farklı modeller de atkı bereleri resim galerimize ekledik.

Fakat bunlar bana yetmez daha farklı atkı bere örnekleri görmek istiyorum diyorsanız, ya da çocuklar için şirin bereler, atkılar yok mu? diyorsanız, ya da yapılışı olan atkı bere modelleri istiyorsanız sizi burdan alalım.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.