Lc Waikiki 2013 Çocuk Elbise Ve Etekleri Fiyatları

Çocuklarımız için yapmayacağımız şey yoktur. Özellikle giyim konusunda çocuklara gayet cömert davranırız. Kız çocukları için Lc Waikiki  harika elbise ve etek modelleri satışa çıkarmış. 2013 Lc Waikiki elbise etek fiyatları da gayet uygun. Çocuklar için pahalı giysi almaya gerek yok bana kalırsa. Ya çabucak büyüyüp giyemiyorlar ya da aynı şeyi giymekten sıkılıp yenilerini istiyorlar.

Tabi sürekli yeni çocuk elbiseleri satın alabilecek gücümüz olmayacağına göre, bizde hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli ve çocuklarımızın beğeneceği modelleri almaya çalışırız. İşte Lc Waikiki 2013 çocuk elbise ve etek modelleri kız çocuklarımızın bayılacağı kadar şirin ve çok cazip fiyatlarda satılıyor.

Lc Waikiki çocuk elbise ve etek fiyatları ise, elbise fiyatları 15 tl’den başlıyor, elbisenin modeli,deseni ve kumaşına göre 40 tl’ye kadar çıkıyor. Lc Waikiki çocuk etek fiyatları 20 tl ile 27 tl arasında satılıyor.

Lc Waikiki çocuk giysilerini veya bay, bayan, bebek giyim ürünlerini görmek ve online satın almak için  lcwaikiki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lc Waikiki 2013 Çocuk Elbise Ve Etek Modelleri Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.