Kına Geceleri İçin Bindallı Kaftan Çeşitleri Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Taa eski zamanlardan günümüze kadar gelen hatta daha modern bir hal alan bindallılar, kına gecesi eğlencelerin de gelin adayı ve arkadaşının giydiği çok şık ve gelenek, göreneklerimizi yansıtan bir kıyafettir.

Modası hiç geçmeyen bindallı ve kaftan modelleri 2013 yılında da taliplerini bekliyor.

Kına gecelerine ayrı bir hava, ayrı bir şıklık katan bindallılar, yoğun emek harcanarak işlenerek şık ve farklı tarzda bir kına kıyafeti haline geliyor.

2013 bindallı kaftan fiyatları ise 121 tl’den başlayıp 355 tl’ye kadar çıkıyor. Sizler için seçtiğimiz bindallılar ve kaftan modellerin de hürrem sultan bindallısı da modelleri de bulunuyor. Bindalıların daha fazlasını görmek ve satın almayı düşünenler için ceyyiz.com online satış sitesine uğrayabilirsiniz.

Kına Geceleri İçin Bindallı Kaftan Modelleri Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Sponsorlu BağlantılarFacebook'ta paylas

2 thoughts on “Kına Geceleri İçin Bindallı Kaftan Çeşitleri Fiyatları

  1. Yeşil hürrem bindallı modeli çok güzelmiş.ben kına gecemde bindallı istiyom ama, nişanlım istemiyor. kararsızız ne giyeceğim de.

  2. Bindallı modelleri harika ya. yakında düğünüm var, kına gecemde bende bindallı giymek istiyorum.hürrem sultan bindallı modeli hoşuma gitti, ailemde uygun görürse bunu almayı çoki sterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>