Favori Şems Ve Mevlana Hoşgörü Koleksiyon Takıları

Bayanların altın tutkusunu manevi detaylarla süsleyen  Türkiye’nin ünlü markalarından favori Mevlana ve şems hoşgörü koleksiyonlarını üretti. Bir çok özel ve anlamlı tasarımlara imza atmış olan  favori dini simgelerle motiflenmiş bayan altın takı modelleriyle alanında fark yaratıp ilgi olanların  beğenisini kazandı.

Mevlana ve şems… her ikisi de hem kendilerine hem insanlığa yol gösteren, öğrenen ve öğreten din , dil, ırk ayırmaksızın  tüm insanlığa ışık niteliğinde öğütler sunmuşlar.   Bu zatların felsefeleriyle Mevlana ve şems hoşgörü koleksiyonunu oluşturduklarını söylüyor favori .

Favorinin bu özel altın koleksiyonunda kolye ucundan yüzüğe, gerdanlıktan kolyeye, bileziğe, küpe ve bilekliğe kadar  uzanan bir çok  parça bulunuyor.

Favorinin uzman tasarımcıları beyaz, yeşil, pembe altın ile hem özel günler için hem   de günlük kullanılabilecek aksesuarlar hazırlamışlar.

Şems hoşgörü koleksiyonunda her bir şeklin her bir tasarımın  ‘vav kainattır, güneş sevinçtir, ben o’yum  o’da ben, döngü ‘ gibi anlamı ve isimleri var.

Favori takı koleksiyonunda  14 ayar taşlı vavlı kolye 650 tl. küpe ve yüzüklerde ona yakın bir fiyat ile satılıyor. İstediğiniz ürünün Detaylı bilgilerine  favori.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Favori Şems Ve Mevlana Hoşgörü Koleksiyon Takıları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.