2015 Yeni 100 Adet Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Bebekler için birbirinden güzel 100 adet bebek battaniye modelini bir araya getirdik. Kış gelmeden bebekleri de kışa hazırlamak gerek. Bebeklerinizi sıcak tutacak, tığ işi, şiş örgüsü farklı renk ve desenlerde örgü bebek battaniyeleri bebekler kadar şirin olmasa da desenleri ile gayet şirinler.

Hayvan desenli, figürlü, motifli, çiçekli, böcekli, bebek battaniye örneklerini sadece battaniye amaçlı değil de, isterseniz koltuk örtüsü, yatak örtüsü gibi farklı amaçlarla kullanmak için daha büyük olarak örebilirsiniz.

Kız bebekler için de, erkek bebekler için de değişik desen ve modellerde battaniye modelleri resimler arasında yer alıyor.

Evdeki artık ipleri değerlendirmek için motifli çok renkli battaniyelerden örebilirsiniz. Battaniyelerin kenarlarına püskül, fırfır yaparak daha süslü hale getirebilirsiniz.

Bebeğiniz için tam bir takım yapmak isterseniz battaniye ile aynı örnekte yelek, patik, kazakta örebilirsiniz.

Doğa desenli, çiçekli, hayvancık desenli battaniyeler bebekleriniz çiçeklerle, hayvanlarla, kuşlarla, böceklerle erken tanışmasını sağlayabilir.

Bunlar bana yetmez daha fazla bebek battaniyeleri görmek istiyorum, Ya da ben bebek battaniyelerinin yapılışını da görmek istiyorum dersiniz burdan farklı battaniyelere ve yapılışlarına bakabilirsiniz.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.