Suhneva Kot Etekler Ve Fiyatları

Hanımlar olarak hiç vazgeçemeyeceğimiz giyim ürünlerinden biri kot etek modelleridir. Tesettürlü ve tesettürsüz tüm hanımların giydiği, yaz veya kış farketmeden her mevsim giyilebilen, giyen herkese de çok yakışan tek etek türü kottan dikilen etekler olsa gerek.

Şuhneva giyimin tesettürlü hanımlar için hazırladığı, 2013 kotetek çeşitleri serisinden bir bölümünü sizler için galerimize taşıdık.

Etek modellerinde siyah ve mavi kotlar, cepli, kemerli,işlemeli, zımbalı ve balık etek tarzı modelleriyle, ayaklara kadar inen uzun boy etekler ve tasarımları kapalı ve açık tüm hanımların beğenisine sunulmuş.

Bir bayan olarak benim de en sevdiğim etek türü kottan olan eteklerdir. Nerde uzun kot etek çeşitlerinden görsem, hemen incelemeye başlar, fiyatı uygunsa mutlaka satın alırım. Şuhneva giyimin eteklerinin  modellerini hem fiyat olarak hem model olarak çok beğendim, ve sizlerin de ilgisini çekeceğini düşünerek burada yayınlıyorum.

Şuhneva kot eteklerin fiyatları 39 tl. Satın almak isteyenler için adres suhneva.com  online satış mağazasında bulabilirler.

2013 Son Moda Suhneva Kot Etek Modelleri Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.


Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.