Suhneva Kot Etekler Ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Hanımlar olarak hiç vazgeçemeyeceğimiz giyim ürünlerinden biri kot etek modelleridir. Tesettürlü ve tesettürsüz tüm hanımların giydiği, yaz veya kış farketmeden her mevsim giyilebilen, giyen herkese de çok yakışan tek etek türü kottan dikilen etekler olsa gerek.

Şuhneva giyimin tesettürlü hanımlar için hazırladığı, 2013 kotetek çeşitleri serisinden bir bölümünü sizler için galerimize taşıdık.

Etek modellerinde siyah ve mavi kotlar, cepli, kemerli,işlemeli, zımbalı ve balık etek tarzı modelleriyle, ayaklara kadar inen uzun boy etekler ve tasarımları kapalı ve açık tüm hanımların beğenisine sunulmuş.

Bir bayan olarak benim de en sevdiğim etek türü kottan olan eteklerdir. Nerde uzun kot etek çeşitlerinden görsem, hemen incelemeye başlar, fiyatı uygunsa mutlaka satın alırım. Şuhneva giyimin eteklerinin  modellerini hem fiyat olarak hem model olarak çok beğendim, ve sizlerin de ilgisini çekeceğini düşünerek burada yayınlıyorum.

Şuhneva kot eteklerin fiyatları 39 tl. Satın almak isteyenler için adres suhneva.com  online satış mağazasında bulabilirler.

2013 Son Moda Suhneva Kot Etek Modelleri Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Sponsorlu BağlantılarFacebook'ta paylas

About Nejla Güneş

Ev hanımıyım. İki çocuğuma annelik yapmanın dışında, Web siteleri yaparak, hem sevdiğim bir işi yapmanın sevincini yaşıyorum, Hem de aile bütçeme az da olsa katkı sağlamaya çalışıyorum.Moda konusunda bulduğum en güzel kıyafetlerin resimlerini ve fiyat bilgilerini yayınlıyarak sizlere az da olsa faydalı olmaya çalışıyorum. Başarabiliyorsam ne mutlu bana. Nejla Güneş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>