Son Moda Renkli Bayan Pantolon Modelleri

Renkli bayan pantolon modelleri 2013 yazında canlı renkleri seven tüm bayanların üzerinde görebileceğimiz, adeta renk çümbüşü yaşatacak, aynı zaman da kullanım açısından da rahatlık sağlayacak. Özellikle genç kızların ilgi duyduğu, hepsinin gardrobun da en az 3 tane renkli pantolon bulunduğunu varsayarsak, yeni sezonda da daha canlı renklere sahip pantolon modelleri giyen gençleri görür gibiyim.

Streçt renkli pantolon veya yeni moda olan renkli kot pantolonlar daha fazla ilgi çekeçektir sanırım bu sezonda. Tabi her zaman ki gibi renkli pantolonlar da da yırtık kot modası devam ediyor. Yırtık kot giyen birini gördüğümde bazen galiba parası yok yeni bir pantolon almaya diye düşünürdüm eskiden. Tabi yırtık kotlar moda olmadan önce. Şimdi her yerde gördüğümüz için gözümüz alıştık, garip gelmiyor kimseye yırtık kot giyenler.

Renkli bayan pantolon modellerini nasıl kombin edebilirim? diye düşüneneler için bir kaç fikir.Renkli pantolonlar spor giyimi yansıttığı için, üzerine tişort, gömlek veya bluzla kombin edilebilir. Ayakkabı olarak spor ayakkabı yada convers ayakkabılarla giyilebilir. Tabi tercih her zaman ki gibi giyecek hanımların. Hanımlar nasıl kombin etmek isterlerse, kendilerine en çok neyi yakıştırıyorlarsa o şekilde bir kombin yapabilirler.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.