2013 Modası Tesettür Ferace Modelleri Fiyatları

2013 Ferace modelleri tesettürlü bayanların pardesü yerine son zamanlar da en çok giydiği üst giysisi olmuştur. Tüm hanımlar gibi kapalı bayanlar da modayı yakından takip ederken moda tasarımcıları da bunu iyi kullanıyor ve en çok beğenilen, tercih edilebilecek modelleri tasarlayarak satışa sunuyorlar. Feraceler 2013 yılında daha şık ve gösterişli bir hale bürünmüş.

Sizler için ünlü tesettür modası markalarından seçtiğimiz ferace modellerini resim galerimize ekledik.

Kayra feraceleri ve farklı  çeşitleri, Hüma sultan feraceleri gibi bir çok bilinen tesettür giyim markalarının feracelerinin modellerine yer verdik.

Tesettür ferace modelleri arasında kot feraceler, yarasa kollu feraceler, desenli,işlemeli ve düz modellerde feraceleri bulabilirsiniz. Yazlık ve kışlık feracelerde modeller de resimler arasında mevcut

Feracelerin fiyatlarına gelince, fiyatlar 79 tl’den başlayıp 500 tl’ye kadar çıkıyor. Ferace fiyatları ve online olarak ferace satın almak isteyenler için sizleri e-tesettur.com.tr ferace online satışmağazası sitesine yönlendirebilirim. En iyi bilgiyi kendi sitesinden alabilirsiniz.

2013 Modası Tesettür Feraceler Ve Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.