2013 Modası Altın Gümüş Nişan Yüzük Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Evliliğin ilk adımı olan nişan törenlerinde, evlenecek çiftler için ömürleri boyunca parmaklarında taşıyacakları nişan yüzükleri büyük önem taşır. Bu yüzden yüzük modeli olarak en şık, altın veya gümüş, taşlı veya pırlanta yüzükler tercih edilir. Evlenecek kişiler için hayatlarında büyük bir anlamı olan yüzükler, kişilerin maddi durumuna, zevklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bazıları sade yüzükler tercih ederken, bazıları ise taşlı, pırlantalı ve fiyatı yüksek yüzükleri tercih edebilir. Altın nişan yüzük modellerinin uzun yıllardır hiç modası geçmez, her zaman tercih edilir altın yüzükler. Son yıllarda gümüş

yüzüklerin de gözalıcı tasarımlarıyla ilgi çekici ve albenisi çok olan yüzük modelleri haline geldi. Önemli olan nişan yüzüklerini parmaklara takmak değil o yüzükleri bir ömür boyu parmakta taşıyabilmektir. Evlilik sabır ve hoşgörü işidir. Sabrı az olan ve hoşgörüsüz insanlar ne yazık ki evliliklerini bir çırpı da bitirebiliyor ve nişan yüzüklerini de fırlatıp atabiliyorlar. Sizlere 2013 modası altın alyans ve gümüş nişan yüzük modellerinden bir demet sunarken, seçtiğiniz ve parmağınıza taktığınız nişan yüzüklerini bir ömür boyu çıkarmamanızı diliyorum. Mutlu saadetli bir evlilik temennisinde bulunuyorum.

Sizler için galerimize eklediğimiz nişan yüzüklerinde, resimli yüzükler, taş detaylı yüzükler, pırlantalı yüzükler, kalın yüzükler ve sade alyans modelleri gibi bir çok yüzük modelleri bulunuyor.  yüzük fiyatları ise altın yüzük modellerinde 1500 tl ile 3000 tl arasında değişiyor. Gümüş  yüzüklerin fiyatları ise 50 tl den başlayıp 600 tl ye kadar çıkabiliyor.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Sponsorlu BağlantılarFacebook'ta paylas

16 thoughts on “2013 Modası Altın Gümüş Nişan Yüzük Modelleri

 1. evet bu nisan yüzüklerine bayıldm bende 7 yıldır evlyım ama yüzügümü kendm secemedm bu yüzden ukte kaldı içm de esımın seçimı dïye mecbur kaldm ama deger gönlümün prensine

  • Gülcan sen nişan yüzüğünü seçememişsin, ben kendi yüzüğümü görmedim bile alınırken. Üstelik büyük gelmişti. 4 yıl kadar o haliyle taktıktan sonra bozdurup üzerine de biraz para katıp taşlı bir yüzük almıştım. Hala da aynı yüzüğü takıyorum. Yakında 19 yıl olacak evleneli. Önemli olan yüzük falan değil aile huzuru, mutluluk. Sen mutlu isen gerisi boş. Zaman içinde daha güzel yüzükler alır takarsın.

 2. resimli nişan yüzük modelini beğendim. bende böyle bir alyans takmak istiyorum. nişanlımı parmağımda taşımak için.

 3. alyans modelleri güzel, ama daha farklı alyans modelleri görmek isterim. yeni çıkan alyans modellerini de koyun lütfen.

  • Suna hanım siz bizi takibe devam edin, zamanla farklı yeni yüzükler alyanslar yayınlıyacağız.

 4. alyans modelleri çok güzel, ben en çok osmanlı desenli alyans modelini beğendim.Tarihimizi yansıttığı için o modeli beğendim. tabi nişanlık alışverişine çıktığımızda daha farklı bir yüzükler beğenirsem osmanlı yüzüğü modelini falan unutur, beğendiğim yüzüğü alırım herhalde.

 5. Hayat boyu takılacak bir yüzük için, en güzel yüzükler seçilmeli bence. Çünkü nişan yüzüğü sık sık değiştirilen bir takı değil, aldınız mı bir kez alıyorsunuz. En gösterişli en güzel ve en çok beğendiğiniz alyans modeli olmalı.

 6. Ben bir ay önce nişanlandım. düz sade bir nişan yüzük modeli almış nişanlım onu takmak zorunda kaldım. Aslında ben taşlı pırlantalı yüzük modellerinden istiyordum. ama olsun canı sağolsun nişanlımın gücü sade yüzük almaya yetmiş.

  • Burcu hanım nişanınız hayırlı olsun. Allah mutlu bir evlilik nsip etsin. Üzülmeyin bazen yüzüğün veya başka şeylerin önemi olmuyor. önemli olan mutlu bir yuva kurabilmek. İleri de sizde kendi zevkinize göre bir yüzük modeli bulup alır takarsınız parmağınıza.

 7. Yakında nişanlanacağım için 2013 modası nişan yüzük modeli ararken sitenize geldim. nişan yüzükleri bir harika. hangi model yüzük seçeceğime bir türlü karar veremedim.hepsi birbirinden şahane. Sanırım ben taşlı nişan yüzük modellerinde satın alıcam.

  • Gülcan hanım hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin. Hangi nişan yüzük modeli hoşunuza giderse onu alın. ömür boyu takacağınız yüzük modelini seçerken en beğendiğinizi seçmeye gayret edin. sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>