2013 Kayra Giyim Pantolon Etek Modelleri Fiyatları

Kapalı kıyafetleri denilince akla gelen ilk firmalardan biri de kayra giyimdir.

Kayra giyimin 2013 yılı için tasarlamış olduğu gayet şık ve modaya uygun pantolon etek modellerinden bazılarını sizler için resim galerisi olarak derledik. Pantolon etekler kullanım açısından en rahat kıyafetler aslında.

Hem dar giydim, kiloların meydana çıktı derdi yok, hem oturup kalkerken bir yerinm mi açıldı? bir açık mı verdim korkusu olmadan rahatça giyip, ister koşturabileceğiniz, ister hoplayıp zıplayabileceğiniz rahatlık ve konfor sunan pantolon etekleri, 2013 modasına uygun ve yeni sezonda alıcılarını bekler durumda.

Kayra giyim pantolonlu etek modellerini , üstüne uygun renkte bir bluz veya gömlekle kombin edip şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Değişik modeller de dikilmiş pantolon etekler de var, bilindik pantolon etekler de var resimler arasında. Pantolon etekler süsleme amaçlı pırıltılı işlemeler pullar dikilerek ve şık kemerlerle gösterişli bir hale getirilmiş.

Kayra giyim pantolon etek fiyatları ise 67.60 tl’den başlıyor, 71.60 tl’ye kadar çıkan fiyatlarla kayra giyim online satış sitesi  kayra.com.tr de satışa sunuluyor.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.