En Güzel Kız Çocuk Abiye Modelleri

Kız çocukları süslü püslü elbiseler içinde çok şirin çok güzel gözükürler. Anneler de kız çocuklarını giydirip süslemeyi pek severler doğrusu. Hele de düğün, nişan gibi özel durumlar için çocuk abiye modellerini fiyatı ne kadar olursa olsun mutlaka alır anneler. Yeni sezon 2013 kız çocuk abiyelerinden en güzellerini seçip galerimize ekledik.Seçin beğenin.

Açıkcası kız çocukları için üretilen elbise, abiye modellerini görünce, çocukluğuma dönmeyi ve böyle şirin ve gösterişli abiyeler giyebilmeyi daha fazla istiyorum. Neden dersiniz, benim çocukluğumda ne bu kadar güzel abiyeler, elbiseler vardı, ne de alabilecek maddi imkanımız.

Yeri gelmişken hiç unutamadığım ve beni çok üzen bir çocukluk anımı anlatmak istiyorum. Ben köyde büyüdüm, köye arada sırada minibüsle elbise satan kişiler gelirdi. Biz onlara tüccar derdik. Yine bir tüccar gelmişti, Ve tüccarın arasında bir tane kız çocuk elbisesi vardı, tek bir taneydi ama harika bir elbiseydi. Köyümüzün bütün küçük kızları bu elbiseyi alabilmek için babalarına yalvarıyorlardı. Tabi bende babama yalvardım, ama babam param yok dedene söyle dedi. Bende bir umut dedeme yalvardım. Maalesef dedemde param yok diyerek beni geri çevirdi. Ben çok üzülmüştüm, elbiseyi alamadığıma. Ama benim yıllardır unutamadığım şey o elbiseyi alamamak değil. Bir arkadaşım da aynı elbiseyi satın almak için dedesine söylemiş. Dedesi parası olmadığı için benim dedeme gelip borç para istedi, ve dedem ona borç verdi. Arkadaşımın dedesi o elbiseyi aldı. Benim unutamadığım ve bende derin izler bırakan dedemin bana param yok deyip, arkadaşımın dedesi para isteyince borç vermesi idi. Parası olduğu halde torununa bir elbiseyi çok görüp beni üzüp başkasını sevindiren dedemin bu yaptığını hiç unutmadım. Çocuklarımın istediği bir şey olduğunda bu olay aklıma gelir ve elimden geldiğince çocuklarıma aynı üzüntüyü yaşatmamaya çalışırım hep.

2013 En Moda Kız Çocuk Abiye Modelleri

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Neyse konuyu epeyce dağıttım. Hemen toparlayayım. Kız çocukları için abiye elbise modelleri içinde kabarık abiyeler, taşlı, işlemeli, kuyruklu çocuk abiye modelleri yer alıyor. Ama benim en çok hoşuma giden bir kız çocuk abiyesi var ki, üzeri güllerle süslenmiş mavi çocuk abiyesi benim favorim. Umarız çocuk abiye modellerini sizler ve minik kızlarınızda beğenirsiniz.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.