2013 Modası Bayan Spor Ayakkabıları

Bayan spor ayakkabıları da moyada uygun olarak sürekli değişiyor, yenileniyor. Babet tarzı spor ayakkabı sevenler için çok şık, renkli babetler. Yada bilindik yürüyüş ayakkabıları giymeyi tercih edenler için yine rengarenk, kaliteli ve ayakların rahatlığını düşünerek tasarlanmış spor ayakkabı modelleri 2013 yılında hanımların, öğrencilerin beğenisine sunulmuş. Fiyatlarıyla da gayet uygun olan yürüyüş ayakkabıları, tüm hanımlar veya okula giden genç kızların beden egitimi dersinde ve okul için de tüm gün giyebilecekleri, en moda marka ayakkabılar sizleri bekliyor. Spor ayakkabı modellerin de hepinizin yakından tanıdığı, converse ayakkabılar, nike, kanvas, tiger,lacoste ve rebook gibi markaların ayakkabıları mevcut.

Ayaklarının daha da rahat olmasını isteyenler için, keten ayakkabılar ve rahat babet ayakkabılar dan da  örnekler koyduk.

Bayan spor ayakkabıların fiyatları ise marka ve modele göre değişiyor. 20 tl’ ye babet tarzı ayakkabılar bulabileceğiniz gibi, 69 tl ile 170 tl arası  ayakkabılar satın alabilmeniz için, bu modelleri aldığımız ve size önerebileceğimiz adres gittigidiyor.com.

Tabi internetten alışveriş yapmak istemeyenler de ayakkabıcılara da şöyle biraz yürüsünler. Mutlaka beğendiğiniz modelleri oralarda da bulabilirsiniz.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.