2013 Bambi Babet Modelleri Fiyatları

Hanımların vazgeçemediği, ne kadar çok olursa olsun, yeni bir model gördüğünde hemen aldığı şey ne olabilir? sizce.. Hemen hemen herkesin tahmin ettiği gibi ayakkabı dan bahsediyorum. Bu kadar çok çeşit ve renk bayan ayakkabı modelleri üretilirse, haliyle hanımlarda ilgi duyuyor. Ayakkabı dolabını sürekli yeniliyorlardır. Heleki rahatlık ve şıklık açısından son yılların modası olan babetler, tüm hanımların ayakkabı dolabında vardır, diye düşünüyorum. Bugün sizlere babetlerin üreticisi olan bambi markasının 2013 yılı için ürettiği en son moda bambi babet modellerini yayınlıyorum. Şık, rahat, kaliteli babetler arıyorsanız,

bambi babetleri mutlaka görmeniz gerekir.Bambi babet fiyatları ise 40 tl. Diğer babetlere veya normal ayakkabı fiyatlarına göre daha uygun bir fiyatı var.  Yaz ayları için yeni bir babetlerden almayı düşünüyorsanız. sizlere fikir vermesi açısından galerimizdeki babet modellerini inceleyebilirsiniz.

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Facebook'ta paylas

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

1 Response

  1. Ayşe diyor ki:

    Ayy babetler çok şirin ya, tıpkı terlik gibi. yaz gelse de böyle babet giyebilsem yine. hava soğuk bot giymek zorunda kalıyorum artık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.